„Rewitalizacja stawu w Krostkowie wraz z zagospodarowaniem terenu” w ramach programu „Błękitno-zielone inicjatywy dla Wielkopolski”.
14 maja w Regionalnym Centrum Kultury w Pile podpisana została umowa na dofinansowanie projektu pn. „Rewitalizacja stawu w Krostkowie wraz z zagospodarowaniem terenu” w ramach programu „Błękitno-zielone inicjatywy dla Wielkopolski”.
Gmina Białośliwie pozyskała na ten cel 150 000 zł dofinansowania. Umowę podpisali Wójt Gminy Białośliwie Dawid Tatera, Skarbnik Gminy Białośliwie Danuta Polachowska oraz Członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego Jacek Bogusławski.
Obecnie trwają prace nad przygotowaniem dokumentacji do postępowania przetargowego, które zostanie ogłoszone w ciągu najbliższych dni.
Dzięki realizacji projektu teren wokół stawu w Krostkowie zyska nową jakość i stanie się jeszcze bardziej atrakcyjnym miejscem dla mieszkańców i odwiedzających.
Dodaj komentarz
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!